Forum.77rp.pl

Panel

Zawartość

Forum
Psycholodzy
Podanie na głównego psychologa Liberty City

Zgłoś post

Powód zgłoszenia: 

Zgłoszenie zostało wysłane pomyślnie!

Dziękujemy za pomoc w utrzymywaniu porządku na forum.

Postaramy się jak najszybciej zrealizować twoje zgłoszenie.

Podanie na głównego psychologa Liberty City

Temat rozpoczęty przez Klaudusiax,

Klaudusiax
Wiem, jedno podanie zostało zatwierdzone. Niestety z tego co widzę, Pan nie zgłosił się. Dlatego postanowiłam spróbować i ja. Przychodząc na server, moim celem było odgrywanie psychologa. Jednakże aby rozkręcić się, na początek wybrałam prace mechanika. Zaszłam tam dość daleko aczkolwiek z powodów ic, moja postać planuje zakończyć tam prace. Dlatego postanowiłam zgłosić swoją kandydaturę na głównego psychologa Liberty City.

Kilka słów o mnie (OOC): Mam na imię Klaudia, mam 18 lat i mieszkam w Warszawie. Od małego interesuje się sportem, głównie bieganiem. Niedawno zdałam do klasy trzeciej liceum. Od kilku lat interesuje się psychologią. Mam ciocie psycholożkę, opowiada mi o tym zawodzie, o przypadkach itp. Sporo dowiaduje się też sama, z np. Internetu. Dlatego też, mam pojęcie jeśli chodzi o psychologię.

Krótko o postaci: Vicky del Phine, dwudziestoparoletnia mężatka. Żona Bena del Phine, wkrótce matka dziecka. Pochodzi z Hiszpanii, dokładnie z Seville. Jest opanowaną i spokojną kobietą. Z wykształcenia Psycholożką, ma wszystkie dyplomy i papiery potwierdzające jej uprawnienia. Stara się pomóc każdemu. Udziela pomocy psychologicznej, jeśli ktoś tak owej potrzebuje. Bardzo empatyczna, poważna i odpowiedzialna kobieta. Kilkukrotnie uratowała samobójcę po przez rozmowę. Aktualnie asystentka kierownika w warsztacie „KrzyśBud”. Lubiana w mieście, ma dobrą opinie i dużo znajomych.

Plan działania: Chciałabym otrzymać gabinet. W gabinecie, przyjmowałabym pacjentów. Pełniłabym wszystkie opcje psychologa, poza seksuologiem. Dlaczego poza seksuologiem? Nie chce zabierać pracy Pussy, robi to lepiej. Przyjmowałabym osoby z każdym problemem, silna depresja? Schizofrenia? Dwubiegunowość? Zapraszam do mnie! Warunkiem dobrej współpracy jest m.in. bezpieczne i przyjazne miejsce dla pacjenta. Nie każdy pacjent może czuć się bezpiecznie w gabinecie. Dlatego też będzie można umówić spotkanie poza gabinetem. Lubisz plaże? Czujesz się tam bezpiecznie i swobodnie? Nie ma problemu, możemy tam porozmawiać o problemie. W skrócie, będę pacjentów przyjmowała w gabinecie i poza nim, tam gdzie im wygodnie. Pierwsza wizyta będzie darmowa, reszta będzie w przyjaznych cenach. Planuje też ułożyć system karnetów. Z tego co można zauważyć, na wyspie jest duże zapotrzebowanie na psychologów. Po pewnym czasie mogę sama nie dać rady. Dlatego jako główny psycholog Liberty City. Planuje otworzyć rekrutacje na większą ilość psychologów! Jak będzie wyglądała? Na pewno będzie to rozmowa. Zapytam kandydata o doświadczenie, ewentualne kwalifikacje i wykształcenie. Potem zaproszę osobę które będzie udawała, że potrzebuje pomocy. Będę obserwowała rozmowę kandydata i potencjalnego pacjenta. Jeśli wszystko przebiegnie sprawnie, przyjmę kandydata. Jeśli nie, będę musiała go odrzucić.

Scenka z pacjentem:
(Rozmowa z początkującym anorektykiem, posiadającym obsesje na punkcie wyglądu swojej sylwetki)

V: Dzień dobry, w czym mogę pomóc?
P: Witam, chciałbym porozmawiać.
V: Proszę usiąść, jeśli Pan chce, może się Pan poczęstować cukierkiem.
P: Dziękuje, jestem na diecie. Nie mogę jeść słodyczy.
V: Proszę Pana, jest Pan chudy jak szkielet.
P: Nie prawda, jestem otyły. Muszę być bardzo chudy, inaczej się zabije!
V: Niech Pan nie opowiada głupot. Wiele osób, może Panu pozazdrościć takiej sylwetki.
P: Gada Pani głupoty.
V: Nie. Dobrze, przejdźmy do sedna. Co Panu dolega?
P: Wysłała mnie do Pani rodzina. Chodzi o moje odchudzanie. Twierdzą, że jestem wariatem i powinienem się leczyć.
V: Czemu dokładnie tak twierdzą? Dbanie o sylwetkę jest dobre.
P: Według nich jestem chory i robię to nadmiernie. Ćwiczyłyby i ćwiczył bez przerwy. Niestety oni tego nie rozumieją. W końcu tak jak Pani mówi, dbanie o sylwetkę jest dobre.
V: Jest dobre ale w umiarze. Czyli Pana rodzina, martwi się o Pana uzależnienie. Od jak długa Pan tak dba o ciało?
P: No nie wiem, od roku chyba. Schudłem ponad 20 kilo.
V: O to sporo, gratuluje. Rodzina narzeka od?
P: No nie wiem, jakoś od około pół roku.
V: Dobrze, Pan lubi spędzać czas ze znajomymi bądź rodziną?
P: Wolę ćwiczyć. Znajomych straciłem, nie lubili ćwiczyć tak jak ja.
V: Czyli Pan wybrał ćwiczenia niż znajomych, zgadza się?
P: Dokładnie tak. Ćwiczenia są o wiele lepsze.
V: Jasne. Wie Pan, że samotność jest strasznie zła? Nikt z nas nie powinien być samotny.
P: Nie jestem samotny, mam ćwiczenia! One są dla mnie jak przyjaciel.
V: Wie Pan co to anoreksja?
P: A coś tam słyszałem o tym.
V: *Wyciąga dwa plakaty, jeden z osobą zdrową a drugi z osobą chorą na anoreksję.* Widzi Pan różnice?
P: Tutaj jest jakiś gruby człowiek a tu podobny do mnie.
V: Wie Pan, że ten podobny jest chory na anoreksję?
P: *Robi duże oczy* Niemożliwe.
V: A jednak możliwe. Spożywa Pan węglowodany?
P: Praktycznie nie.
V: To bardzo niezdrowe. Pan chce aby Pana rodzina była spokojna? A Pana życie nie zagrożone?
P: No tak.
V: To niech Pan coś zmieni.
P: No dobrze ale co?
V: Zachowanie i dietę. Musi Pan przestać tyle ćwiczyć, zacząć poprawnie jeść i spotykać się ze znajomymi.
P: Ale przytyje! Poza tym, Pani myśli, że to pomoże?
V: Z pewnością pomoże. Nie przytyje Pan jeśli dobrze będzie się odżywiał. Węglowodany to nie tylko fast foody.
P: W sumie to Pani ma racje. Nie chce być chory!
V: Dlatego niech Pan zmieni trochę swoje życie. Aktualnie, Pan ma początki uzależnienia od dbania o sylwetkę oraz anoreksji.
P: Tak być nie może. Muszę mieć ładną sylwetkę ale zdrową. Już dostrzegam swój problem!
V: Bardzo się ciesze, że Pan go zauważył.
P: Dziękuje Pani! Napewno zmienię swoje zachowanie i podejście.
V: Mam nadzieje, Pana mózg może przestać poprawnie funkcjonować od takiego zachowania. Jeśli Pana zachowanie się nie poprawi. Prócz terapii może się to skończyć psychiatrykiem.
P: Dziękuje Pani! Napewno się poprawie, dowiedzenia.
V: Dowidzenia!

Jeśli coś jeszcze potrzeba, proszę pisać to dopisze. Mam nadzieje, że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie.

Pozdrawiam i dziękuje Post edytowany przez Klaudusiax
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Google
Klaudusiax
Liczę na szybkie i pozytywne rozpatrzenie! Post edytowany przez Klaudusiax
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten wątek (1 os, w tym: zalogowani - 0, anonimowi - 0, goście - 1)

Aktualnie brak zalogowanych użytkowników.