Forum.77rp.pl

Panel

Zawartość

Forum
Wzór Skargi
Skarga na graczy

Zgłoś post

Powód zgłoszenia: 

Zgłoszenie zostało wysłane pomyślnie!

Dziękujemy za pomoc w utrzymywaniu porządku na forum.

Postaramy się jak najszybciej zrealizować twoje zgłoszenie.

Skarga na graczy

Temat rozpoczęty przez tymowsky2002,

tymowsky2002
Nick zgłaszającego: tymek17.2cm

Nick oskarżonego/ID na serwerze: synthol fucker & MaTTix

Dokładna data i godzina zajścia: ok. godziny 2:30

Opis sytuacji: Jeździliśmy sobie ze znajomym IC na kokainę na tzw. Janka. Obaj byliśmy uzbrojeni więc na widok brabusa podjeżdżającego nam na plecy zaczęliśmy strzelać [akcja 2vs2] po krótkiej strzelaninie zostało nas dwóch [akcja 1vs1] mi skończyła się amunicja więc postanowiłem się schować. Nasi oprawcy uciekli więc postanowiłem że pozbieram rannego kolegę i zrobię to samo. Po krótkiej drodze na szpital okazało się że ci sami koledzy [również ten którego postrzeliłem i miał bw] postanowili się podrasować u Pani Basi na Sandy i wrócić na akcje spuścić nam łomot. Ja wcisnąłem gaz do dechy z rannym kolegom na siedzeniu i podjechaliśmy pod szpital. Ja z myślą że koledzy odpuścili [tak to wyglądało, przed chwilę nas gonili jednak potem postanowili skręcić i gdzieś poczekać] wysiadłem z auta pod szpitalem i wtedy zostałem z premedytacją potrącony przez kierowce brabusa. Serdecznie kolegów nie pozdrawiam.

Dowody: https://youtu.be/V-ltl7r7rq0 [dowód na to że koledzy byli na kokaine] https://youtu.be/1E7NuZZC7DU [opisana przeze mnie akcja z ucieczką i potrąceniem]

O co wnioskujesz? (JAKA KARA): O Bana adekwatnego do sytuacji, bez możliwości złagodzenia po sprzątaniu 😃 Post edytowany przez tymowsky2002
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Google
EryksoN321
Nie żeby coś ale z tego co się orientuje to nie powinno sie biegać z kimś "na rękach"
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
tymowsky2002
Użytkownik EryksoN321, 2020-10-16 05:48:48 napisał:

Nie żeby coś ale z tego co się orientuje to nie powinno sie biegać z kimś "na rękach"

kolega był w aucie na fotelu obok, podbiegłem do drzwi aby odegrać że go wyciągam ;)
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten wątek (1 os, w tym: zalogowani - 0, anonimowi - 0, goście - 1)

Aktualnie brak zalogowanych użytkowników.