Forum.77rp.pl

Panel

Zawartość

Forum
Wzór Odwołania
Odwołanie od bana [30d]

Zgłoś post

Powód zgłoszenia: 

Zgłoszenie zostało wysłane pomyślnie!

Dziękujemy za pomoc w utrzymywaniu porządku na forum.

Postaramy się jak najszybciej zrealizować twoje zgłoszenie.

Odwołanie od bana [30d]

Temat rozpoczęty przez Lot3x,

#ub
Lot3x
Twój nick: Lot3x

Twój hex: 110000118bacbeb (Hex)

Twój discord id: 430014130682986496 - Lot3x#7777

Kto nadał bana: Paruwa

Długość bana: 30d [mozliwosc apelacji po 14 dniach]

Opis sytuacji/wytłumaczenie: Jedziemy sobie autem po sendy, typek co kierował uderzyl 2x w inny samochod to powiedzialem ze nie umie kierowac [lekko sie smiejąc] powyzywaliśmy sie troszke lecz chyba nie skumał żartu i no postrzelił mnie. Chciał mnie wyciagnąc z auta lecz nie mogł no to zrobilem rr i po wejsciu wsiadlem w lokalny samochod, pojechalem do sendy na szpital i 5 min lezalem sobie aby odegrac pomoc medyczna. Gdy ta dobiegła konca wziąłem crossa i chcialem pojechac do chlopakow [do drugiego auta gdyz nie mialem ochoty juz sluchac tego goscia] no i dojezdzajac do nich oni sie strzelali miedzy soba i oddalem 3 specjalnie niecelne strzaly w strone tego goscia, z którym sie wyzywałem zeby sie obsrał poczym zapakowalismy sie sie do aut i pojechalismy. Dzien pozniej on chciał isc zgloscic tylko CL lecz Pan Paruwa podliczyl wiekszosc rzeczy no i wpisal mi bana wiekszego niz tylko za cl. Ogolnie fajnie sie grało na 77 i chciałbym sobie pograc od czasu do czasu aby odwiedzic kumpli ktorzy tam graja gdyz atmosfera jest bardzo dobra 😃. Ogolnie to przepraszam za cała sytuacje aczkolwiek mysle ze jezeli dziala sie ona wsrod znajomych to inni ludzie na tym nie ucierpieli. Pozdrawiam
Post edytowany przez Lot3x
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Google
Sobal
Przyjęte.
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten wątek (1 os, w tym: zalogowani - 0, anonimowi - 0, goście - 1)

Aktualnie brak zalogowanych użytkowników.