Forum.77rp.pl

Panel

Zawartość

Forum
LCPD
Cv Andre Stone

Zgłoś post

Powód zgłoszenia: 

Zgłoszenie zostało wysłane pomyślnie!

Dziękujemy za pomoc w utrzymywaniu porządku na forum.

Postaramy się jak najszybciej zrealizować twoje zgłoszenie.

Cv Andre Stone

Temat rozpoczęty przez pawlono4,

pawlono4
Imię i wiek: Paweł 28

Hex:11000010852ac20

Discord: Sowa_92#6386

Kilka słów o sobie: Siemka. Mam na imie Paweł mieszkam w małej mieścinie na pomorzu. Z zawodu jestem Kucharzem. Na co dzień po za pracą spędzam czas z rodziną i moim hobby są to Gry komputerowe po prostu odpoczywam se przy nich w wolnym czasie

Co skłoniło Cię do napisania podania?: Wiesz co zawszę chciałem zagrać w tej oto frakcji jako stróż prawa. Grałem kiedyś na serwie non-wl jako funkcjonariusz i świetnie się przy tym bawiłem. ostatnio chciałem spróbować sił na StrefieRp, lecz Kinia traktowała mnie na pytaniu "ooc" jak jakiś przedmiot a nie człowieka i zrezygnowałem . Ale mniejsza o to bo jeszcze się na jej temat odpalę . Po prostu chciałbym spróbować iż na Gangusa się nie nadaje aby pilnować pola z towarem . Pozdrawiam serdecznie.

Historia Twojej kariery na scenie Role Play oraz w jakich frakcjach/organizacjach miałeś okazję grać: Miałem okazję bardzo długo grać na frakcji LSFD,SAMS oraz na mechaniku. w Rp gram już około 2 lata. Post edytowany przez pawlono4
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Google

Użytkownicy przeglądający ten wątek (1 os, w tym: zalogowani - 0, anonimowi - 0, goście - 1)

Aktualnie brak zalogowanych użytkowników.