Forum.77rp.pl

Panel

Zawartość

Forum
LCPD
[LSPD-CV] Benicio Delagarza

Zgłoś post

Powód zgłoszenia: 

Zgłoszenie zostało wysłane pomyślnie!

Dziękujemy za pomoc w utrzymywaniu porządku na forum.

Postaramy się jak najszybciej zrealizować twoje zgłoszenie.

[LSPD-CV] Benicio Delagarza

Temat rozpoczęty przez _Lukas_,

_Lukas_
Imię i wiek: Łukasz | 16

Hex: 1100001164ba1e9

Discord: lυкαѕ#3850

Kilka słów o sobie:
Cześć! Jestem Łukasz, ale wszyscy mówią na mnie Lukas. Mam 16 lat. Chodzę do 2 klasy liceum, jestem na profilu mat-inf. Interesuję się informatyką, muzyką i motoryzacją. Z reguły staram się być asertywną osobą, która lubi wyrażać swoją opinię i ceni sobie zdanie innych. Staram się nawiązywać przyjacielskie kontakty z innymi. Jestem spokojny i wybuchów emocji z mojej strony można spodziewać się tyko w kryzysowych sytuacjach (w trakcie grania w RP jeszcze nigdy mi się taka nie przydarzyła).

Co skłoniło Cię do napisania podania?:
Oglądając shoty różnych streamerów spodobał mi się sposób odgrywania roleplay na serwerze 77. Zobaczyłem, że poziom w LSPD jest naprawdę dobry i postanowiłem spróbować swoich sił w tym Departamencie.

Historia Twojej kariery na scenie Role Play oraz w jakich frakcjach/organizacjach miałeś okazję grać:
W RP mam przegrane ponad 1.000h (włącznie z drugim kontem steam). Zaczynałem na mniejszej wyspie, która już nie funkcjonuje. Najpierw grałem jako EMS, później jako LSCM. Postanowiłem również spróbować swoich sił w LSPD. Wyspa miała parę "przejść" i po czasie przeszliśmy na Blaine County. Pełniłem wtedy funkcję Sheriffa w BCSO i myślę, że szło mi naprawdę dobrze. Gość niedawno grałem w SASP na pewnym jednym z największych serwerów FiveM w Polsce przez 2 miesiące. Nabrałem tam sporo doświadczenia i uważam, że czas spędzony tam był dobrą zabawą. Pomijając fakt, że miałem okazję grać jeszcze na wielu mniejszych wyspach, moje doświadczenie w crime jest mniejsze niż we frakcjach porządkowych. Przypomina mi się głównie gang uliczny Ballas i La Cosa Nostra czy coś działającego na tej zasadzie. Mimo, że moje doświadczenie jest w miarę spore, to dalej mam chęć je zdobywać i grać na ciekawych wyspach, które dostarczą mi rozrywki.
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Google

Użytkownicy przeglądający ten wątek (1 os, w tym: zalogowani - 0, anonimowi - 0, goście - 1)

Aktualnie brak zalogowanych użytkowników.