Forum.77rp.pl

Panel

Zawartość

Forum
Podanie o Firmę
Podanie o firme Stone Securo

Zgłoś post

Powód zgłoszenia: 

Zgłoszenie zostało wysłane pomyślnie!

Dziękujemy za pomoc w utrzymywaniu porządku na forum.

Postaramy się jak najszybciej zrealizować twoje zgłoszenie.

Podanie o firme Stone Securo

Temat rozpoczęty przez hitman01,

hitman01
Nazwa firmy:

Stone Security
------------------------------------------------------------------------------------------------

Właściciel:

Trevor Stone
------------------------------------------------------------------------------------------------

Struktura zatrudnienia :

• Właściciel / Szef : Trevor Stone
• Zastępca Szefa : Rekrutacja
• Szef Ochrony : Rekrutacja
• Starszy Ochroniarz : Rekrutacja
• Ochroniarz : Rekrutacja
• Młodszy ochroniarz : Rekrutacja
• Praktykant : Rekrutacja

Rynek:

Obecnie na wyspie gangsterka robi dużo problemów więc myślę że firma ochroniarska będzie miała wzięcie szczególnie że niema takowej na wyspie

Odbiorcy:

Wszystkie firmy prywatne, państwowe , miejsca pracy - mechanik urząd szpitale , osoby prywatne na specjalne zamówienie jeśli chciały by urozmaicić sobie rozgrywkę lub czuły by się zagrożone.

Przychody:

Przychody były by zależne od umów zawartych z firmami i osobami prywatnymi cena była by zależna od wielkości obiektu dzielnicy rodzaju ochrony (ochrona 24/h, interwencyjna, ochrona ciężka " z bardziej uzbrojonymi ochraniarzami", itd)

CZYM FIRMA BĘDZIE SIĘ ZAJMOWAŁA?

Firma będzie zajmowała się ochroną firm prywatnych państwowych czy placówek państwowych (szpital urząd itd.)

Na jakiej zasadzie firma będzie funkcjonowała?

Firma będzie działała na zasadzie większości służb mundurowych typu lspd czy doj wyznaczeni ludzie będą obstawiać obiekty objęte naszymi usługami będą pilnować by nie było bujek na terenie zakładu czy by nikt podejżany się nie kręcił w około obiektu wszystko w zależności od umowy zawartej z właścicielem obiektu

Dlaczego właśnie ta firma?

Chciałbym prowadzić tę firmę ponieważ lubię służby mundurowe grałem jako lspd na wielu serwerach mam spore doświadczenie a czemu firma ochroniarska bo niema takowej na wyspie a wiem że jest taka potrzeba by się taka pojawiła

CZEGO POTRZEBUJEMY? :

- Możliwość wystawiania faktur
- Interior Firmy możemy dostarczy go sami jeśli to pomoże
- pojazdów z sygnalizacją świetlą bez dźwiękowych
- sygnowanych ubrań malowania ubrań i aut mogę zrobić sam
- skryptu by można się przebierać w mundur najlepiej tak jak jest na komendzie

Podsumowanie:

Firma Stone Security będzie idealnym przedsiębiorstwem którego niema na wyspie zwiększy to bezpieczeństwo na wyspie jak i odciąży jednostki policji które nie będą musiały już jeździć na takie wezwania
Post edytowany przez hitman01
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Google

Użytkownicy przeglądający ten wątek (2 os, w tym: zalogowani - 0, anonimowi - 0, goście - 2)

Aktualnie brak zalogowanych użytkowników.