Forum.77rp.pl

Panel

Zawartość

Forum
LCPD
Podanie do LCPD [David Smith]

Zgłoś post

Powód zgłoszenia: 

Zgłoszenie zostało wysłane pomyślnie!

Dziękujemy za pomoc w utrzymywaniu porządku na forum.

Postaramy się jak najszybciej zrealizować twoje zgłoszenie.

Podanie do LCPD [David Smith]

Temat rozpoczęty przez Fr3aky_,

Fr3aky_
Imię i wiek:
Dawid || 18

Hex:
11000013c06c6f1

Discord:
Fr3aky_#1691

Kilka słów o sobie:
Jestem Dawid, urodziłem się 26/07/2002 roku. Na codzień uczę się w liceum. Moje hobby to piłka nożna, gry komputerowe, podróże, lubię czytać mangi i kilka innych mniej ważnych rzeczy. C.e.c.h.u.j.e mnie opanowanie siebie, jestem miły i stanowczy, a także mam dystans do siebie i umiem pogodzić się z przegraną.

Co skłoniło Cię do napisania podania?:
Chciałbym dołączyć do szeregów LSPD, ponieważ grałem już na innych serwerach jako policjant, ale poziom tutaj, a w innych miejscach jest jak niebo a ziemia. Po prostu chcę grać na serwerze gdzie policja nie robi totalnej amatorki. W dodatku uważam, że rola funkcjonariusza jest dla mnie odpowiednia, bo od bardzo dawna interesuję się policją i ich pracą.

Historia Twojej kariery na scenie Role Play oraz w jakich frakcjach/organizacjach miałeś okazję grać:
Grałem jako LSPD na różnych serwerach, a także na drugiej postaci jako gangster. Mimo że w RP mam przegrane ok. 300h, to dzięki temu że w miarę szybko się uczę i oglądam streamy, uważam że dość dobrze rozumiem grę RP, nie ważne w jakiej organizacji/frakcji. Post edytowany przez Fr3aky_
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Google

Użytkownicy przeglądający ten wątek (1 os, w tym: zalogowani - 0, anonimowi - 0, goście - 1)

Aktualnie brak zalogowanych użytkowników.