Forum.77rp.pl

Panel

Zawartość

Forum
Profil Użytkownika

siema

Wszystkie statusy

Qadister

Qadister posiada 22 napisanych postów:

Qadister
CV EMS
https://docs.google.com/forms/d/19mJbW0rrblMqbO2u71T9TYocW2aTSFZGmjmD36ubU2M/viewform?edit_requested=true - tu masz linka do nowego podania, nie przyjmujemy już z forum :/ Post edytowany przez Qadister
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Grafika wstawiona przez użytkownika
Google
Qadister
CV EMS
https://docs.google.com/forms/d/19mJbW0rrblMqbO2u71T9TYocW2aTSFZGmjmD36ubU2M/viewform?edit_requested=true - tu masz linka do nowego podania, nie przyjmujemy już z forum :/ Post edytowany przez Qadister
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Qadister
CV EMS
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Qadister
CV EMS
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Qadister
CV do EMS
Twoje podanie zostało ZAAKCEPTOWANE! Oczekuj na wiadomość prywatną.
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Google
Qadister
CV do EMS
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Qadister
CV Joseph Toyota
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Qadister
[CV DO EMS]
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Qadister
Podanie do EMS| Logan Luckystrike
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Google
Qadister
[CV DO EMS]
Twoje podanie zostało ODRZUCONE!. Napisz podanie jeszcze raz nie zamykając wypowiedzi w jednym zdaniu 😀
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Qadister
[CV do EMS] Jack Duck
Twoje podanie zostało ZAAKCEPTOWANE! Oczekuj na wiadomość prywatną. Nie udało mi się ciebie znaleźć na discordzie więc napisałem na forum. Post edytowany przez Qadister
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Qadister
[CV] Steve Frosty
Twoje podanie zostało ZAAKCEPTOWANE!, ale mogłeś się bardziej postarać
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Qadister
[CV] David Miller
Twoje podanie zostało ZAAKCEPTOWANE!, ale mogłeś się bardziej postarać
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Google
Qadister
[CV]Tom Haze
Twoje podanie zostało ZAAKCEPTOWANE!, ale mogłeś się bardziej postarać 😀 Oczekuj na wiadomość prywatną.
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Qadister
CV | John Mannhat
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Qadister
Podanie Do EMS
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Qadister
Podanie do EMS
Twoje podanie zostało ODRZUCONE! Powodów mogło być wiele.
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Google
Qadister
Skarga na Salva_
Nick zgłaszającego: Qadister

Nick oskarżonego/ID na serwerze: Salva_ 737

Dokładna data i godzina zajścia: 03.08 14:00

Opis sytuacji: Chłop siedzi prawie codziennie na afku (przeważnie ok. min. 3h) na szpitalu dostaje bw, respi się i tak w kółko.

Dowody: Zdjęcia + potwierdzenie większości personelu medycznego

O co wnioskujesz? (JAKA KARA): Wipe konta lub ban

https://imgur.com/a/kOh425Y Post edytowany przez Qadister
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Qadister
Podanie do LSPD
Imię i wiek: Jakub, 20

Hex: 1100001151ad323

Discord: Qadister#0909

Kilka słów o sobie: Witam, mam na imię Jakub, mieszkam w województwie Śląskim. Jako iż jestem po technikum informatycznym to interesuję się tworzeniem witryn internetowych, jest to moja pasja jak i praca. Lubię spędzać czas z innymi osobami oraz im pomagać. Szybko się uczę i lubię się uczyć nowych interesujących rzeczy.

Co skłoniło Cię do napisania podania?: Do napisania podania skłoniła mnie chęć spróbowania czegoś nowego, ponieważ od zawsze odgrywałem tylko medyka, a gdy raz spróbowałem crima to dosłownie pograłem na postaci z max. 3h i to był to mój ostatni raz z crime.

Historia Twojej kariery na scenie Role Play oraz w jakich frakcjach/organizacjach miałeś okazję grać: W rp gram od ponad dwóch lat, grałem tylko i wyłącznie na serwerach z WL. Przez cały ten czas ogrywałem głównie medyka. Post edytowany przez Qadister
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Qadister
Druga postać - Ivo Cox
Nick: Qadister

Staż na serwerze: Oglądałem livy jak serwer powstawał. Gram od samego startu serwera pracuje jako EMS.

Opis drugiej postaci: Ivo Cox to 34 letni Pan, który pochodzi z Chorwacji, a dokładnie Korčuli, jego pasją jest motoryzacja i majsterkowanie. Od dzieciaka zajmował się motoryzacją i gdy posiadał większą wiedzę postanowił złożyć swój własny samochód. Na wyspie zwanej Korčula miał swój mały warsztat samochodowy, który dobrze prosperował przez długie lata, lecz po śmierci żony jego biznes upadł, a on postanowił oddalić się od smutnych wspomnień i kontynuować swoją pasję na innej wyspie.

Co chcesz odgrywać: Mechanika, w warsztacie u Edka (KrzyśBud), wszystkie kwestie zatrudnienia są już dogadane z kierownikiem. Moja postać będzie chciała zacząć swój etap w życiu na nowo. Po tym jak zmarła mu żona i jego interes upadł, chce znowu wrócić do starego zawodu. Długo nie pracował, ale jego doświadczenie dalej zostało. Ivo jest perfekcjonistą przez co najmniejsze naprawy będzie wykonywał jakby miało zależeć od tego jego życie.

Byłeś kiedyś banowany na serwerze? Jeśli tak to za co: Nie.

Pozdrawiam,
Qadister
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Qadister
Druga postać - Ivo Cox
Nick: Qadister

Staż na serwerze: Oglądałem livy jak serwer powstawał. Gram od samego startu serwera pracuje jako EMS.

Opis drugiej postaci: Ivo Cox to 34 letni Pan, który pochodzi z Chorwacji, a dokładnie Korčuli, jego pasją jest motoryzacja i majsterkowanie. Od dzieciaka zajmował się motoryzacją i gdy posiadał większą wiedzę postanowił złożyć swój własny samochód. Na wyspie zwanej Korčula miał swój mały warsztat samochodowy, który dobrze prosperował przez długie lata, lecz po śmierci żony jego biznes upadł, a on postanowił oddalić się od smutnych wspomnień i kontynuować swoją pasję na innej wyspie.

Co chcesz odgrywać: Mechanika, w warsztacie u Edka (KrzyśBud), wszystkie kwestie zatrudnienia są już dogadane z kierownikiem. Moja postać będzie chciała zacząć swój etap w życiu na nowo. Po tym jak zmarła mu żona i jego interes upadł, chce znowu wrócić do starego zawodu. Długo nie pracował, ale jego doświadczenie dalej zostało. Ivo jest perfekcjonistą przez co najmniejsze naprawy będzie wykonywał jakby miało zależeć od tego jego życie.

Byłeś kiedyś banowany na serwerze? Jeśli tak to za co: Nie.

Pozdrawiam,
Qadister Post edytowany przez Qadister
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Google
Qadister
Podanie do EMS
Imię i wiek: Jakub, 20 lat
Hex: 1100001151ad323

Kilka słów o sobie: Hej, mam na imię Jakub. Mam wiele zainteresowań i hobby lecz m.in. są to: tworzenie grafik, gra na harmonijce, survival, jazda enduro, tresura mojego psa i oczywiście gry. Lubię wymyślać własne rozwiązania dla danych rzeczy co przez to idzie uwielbiam kombinować, a także majsterkować. Jestem osobą opakowaną i z każdym zawsze próbuje znaleźć wspólny język.

Co skłoniło Cię do napisania podania?: Na każdym serwerze RP na którym byłem, grałem jako medyk, dlatego tutaj także chciałbym spróbować, a oprócz tego bycie medykiem i pomaganie innym sprawia mi ogromną radość.

Czy potrafisz pracować w stresie?: Jak najbardziej.

Historia Twojej kariery na scenie Role Play oraz w jakich frakcjach/organizacjach miałeś okazję grać: Przygodę z Role Play'em rozpocząłem około półtora roku temu. Grałem jedynie na serwerach z WL i tak jak wcześniej napisałem odgrywałem tam medyka przez cały czas. Przez ten okres czasu nauczyłem się wielu pojęć medycznych o których nie miałem zielonego pojęcia. Chcę się dalej rozwijać i nabierać nowego doświadczenia.

Pozdrawiam, Jakub 😀
Post edytowany przez Qadister
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Renoma

• Grupa:Whitelist
  • Tytuł:Początkujący
  • Tematy:5
  • Kraj:
  • Odwiedziny profilu:630

Użytkownicy przeglądający profil tego użytkownika (1 os, w tym: zalogowani - 0, anonimowi - 0, goście - 1)

Aktualnie brak zalogowanych użytkowników.