Forum.77rp.pl

Panel

Zawartość

Forum
Profil Użytkownika

jestem kozackim kozakiem

Wszystkie statusy

nest

nest posiada 3 napisanych postów:

nest
ODWOŁANIE OD BANICJI...
Twój nick: nest.

Twój hex: 11000010efb5bb5

Twój discord id: nest#1337

Kto nadał bana: GRZELU

Długość bana: od 24.02 do 26.02

Opis sytuacji/wytłumaczenie: Bana dostałem do dwóch dniach od sytuacji. Wjechałem skuterem do szpitala. W sumie to mam od siebie do powiedzenia tylko tyle że raczej więcej tak nie zrobie ale kazdy sie smiał i smiesznie było. A bym se pograć chciał bo i tak jakoś wpływu na akcje rp to nie miało
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Google
nest
PODANIE NA DRUGĄ POSTAĆ | NEST
Nick: nest

Discord: nest#9593

Staż na serwerze: Prawie Dwa miesiące. [Od 7 Czerwca] Mam Whiteliste. A serwer śledzę od początku ponieważ sam przeniosłem się ze Strefy przez tamtą amatorkę.

Opis drugiej postaci: Matthew Frost. 35 Letni Kawaler z Paleto Bay. Stanowczy oraz zawzięty. 10 lat był policjantem na innej wyspie a jeszcze przed tym służył Wojsku. Nie boi się rozmawiać i wyrażać swojej opinii.

Co chcesz odgrywać: Przez Dwa miesiące odgrywałem geja. A teraz na tej postaci będę w LSPD [ Dostałem się ].

Byłeś kiedyś banowany na serwerze? Jeśli tak to za co: Nigdy nie zostałem zbanowany. Jedynie co to byłem chwalony przez pare osób z administracji za to że dobrze odgrywałem swoją postać.

+
HEX: 11000010efb5bb5
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
nest
REKRUTACJA LSPD | NEST
Imię i wiek: Jakub [Kuba] 18

Hex: 11000010efb5bb5

Discord: nest#9593

Kilka słów o sobie: Dobry Wieczór. Jak już wyżej jest wspomniane, nazywam się Kuba. Jestem bardzo ciekawą osobą ponieważ mam wiele zainteresowań m.in Prowadzenie zdrowego trybu życia. Uczęszczam prawie codziennie na siłownie oraz mam trenera personalnego z którym wspólnie pracujemy nad moją formą. Do tego również amatorsko zajmuje się lektorstwem dlatego myślę że mój głos będzie pasował do odgrywania poważniego policjanta.
Jestem bardzo sympatyczną i opanowaną osobą. Można ze mną praktycznie o wszystkim porozmawiać. Potrafię wysłuchać drugiej osoby oraz doradzić jej w większości sytuacjach.
W życiu prowadziłem wiele projektów, jak i w grach komputerowych jak i poza nimi.
W przyszłości prawdopodobnie będę studiować prawo.

Co skłoniło Cię do napisania podania?: Do napisania podania przede wszystkim skłoniła mnie nuda. Strasznie nudzę się w te wakacje przez zaistniałą sytuacje na świecie. Również bardzo chciałbym odegrać PD tutaj czyli na serwerze gdzie gracze mają większy poziom Roleplay.

Historia Twojej kariery na scenie Role Play oraz w jakich frakcjach/organizacjach miałeś okazję grać: W roleplay gram już z 7 lat. Zaczynając na MTA gdzie odgrywałem policjanta łącznie przez 2 lata jak i również inne frakcje m.in Straż miejską, Straż pożarną. Nigdy nie czułem jakoś mega zajawy do CrimeRP lecz uważam że jest to bardzo fajna opcja jeżeli potrafi się to odegrać. W FiveM gram od 2018, zaczynając na serwerze GoToRP gdzie grałem przez dobre pare miesięcy, poźniej przeszedłem za StrefeRP [wtedy co grał Xayoo] grałem tam jakoś 2 miesiące ale po czasie przez lagi zrezygnowałem [Odgrywałem Medyka]. Po strefie zrobiłem sobie półroczną przerwę od roleplayu. Po przerwie [2019] Zacząłem grać na WyspieRP i tam również przez jakiś czas odgrywałem policjanta. Poźniej zacząłem wchodzić na mniej znane wyspy z WLką i grałem tam przej jakieś pół roku, ale za fajnie to tam nie było. Następnie poszedłem na serwer AtlantisRP [odgrywałem tam mechanika]. Poźniej znów zrobiłem sobie przerwę i wróciłem na strefeRP [To był moment w którym Strefa zaczęła się sypać jak Taku, Nitro itp odeszli z niej] Odgrywałem tam geja, ale przez poziom roleplay tamtych idiotów nie miałem z tego frajdy więc zdecydowałem się spróbować dołaczyć na 77rp i dostałem się za pierwszym razem bez żadnych błędów. Przez miesiąc na 77rp odgrywałem geja i troszkę się na tym wybiłem.
Ciekawe co czeka mnie dalej...
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Renoma

• Grupa:Whitelist
  • Tytuł:Nowy
  • Tematy:3
  • Kraj:
  • Odwiedziny profilu:507

Użytkownicy przeglądający profil tego użytkownika (1 os, w tym: zalogowani - 0, anonimowi - 0, goście - 1)

Aktualnie brak zalogowanych użytkowników.