Forum.77rp.pl

Panel


Zawartość

Forum
Profil Użytkownika
Avatar użytkownika Habibi

Użytkownik nie ustawił jeszcze żadnego statusu.

Habibi

Dołączył: Ostatnia wizyta:

Habibi posiada 1 napisanych postów:

Habibi
Podanie eClear
Nazwa firmy: eClear
Właściciel: Norman Habibi
Struktura zatrudnienia :
• Właściciel / Szef : Norman Habibi
• Osoba zajmująca się kontrola jakości naszych usług: Rekrutacja
• Pracownik pełen etat : Rekrutacja
• Okres próbny : Rekrutacja

Rynek:
Miejsca Pracy:Warsztaty, Komendy, Szpitale, Sklepy, Remizy, Hurtownie, Magazyny, Szwalnia.
Prywatne Sektory:
Mieszkania, Mieszkania pod Wynajem, Biura, Samochody pod wynajem oraz prywatne pojazdy.
Obecnie na rynku nie ma firmy, która dostarczałaby tak owe usługi dlatego myślę, że nie byłoby problemu z utrzymaniem tej firmy, wniosła by ona również bardzo dużo realizmu do rozgrywki na wyspie.

Odbiorcy:
Wszystkie firmy prywatne, państwowe , miejsca pracy - mechanik urząd szpitale , komendy , więzienia osoby prywatne na specjalne zamówienie jeśli chciały by urozmaicić sobie rozgrywkę .
Przychody:
Oczywiście przychody będą dopasowane przez administracje serwera do zarobków innych firm mi oczywiście możemy w tym pomoc i stworzyć szczegółowy plan, ale to nie wszystko firmy, które są prywatne i zarabiają naprawdę potężne pieniądze będziemy im oferować prywatne abonamenty miesięczne na nasze usługi za pozyskane pieniądze z tych abonamentów będziemy inwestować w rozwój firmy pojazdy nowe sprzęty oraz wypłaty dla wyższych stanowisk, bo chcemy żeby stanowisko kontrolera było opłacane tylko i wyłącznie ze środków pozyskanych od prywatnych klientów firmy.

CZYM FIRMA BĘDZIE SIĘ ZAJMOWAŁA?
Firma będzie zajmowała się sprzątaniem prywatnych firm oraz publicznych jak i mieszkań od osób prywatnych na specjalne zamówienia ponieważ Wiemy jak dla właścicieli firm istotna jest czystość w ich zakładzie pracy oraz w biurze. Czystość ważna jest ze względów bezpieczeństwa, ale również ze względów wizerunkowych. Nie jest także tajemnicą, że w przyjemnych i czystych pomieszczeniach po prostu lepiej się pracuje. Nasza oferta – sprzątanie firm Los Santos – to gwarancja jakości, wygody oraz bezpieczeństwa. Personel jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej, na powierzone mienie. Usługi sprzątania wykonywane są w czasie najbardziej dogodnym dla naszych klientów – działamy tak, aby nie przeszkadzać pracownikom firmy w ich codziennych obowiązkach.

Na jakiej zasadzie firma będzie funkcjonowała?
Wyobrażenie działania oraz funkcjonalności firmy wyglądałoby następująco na danych terenach, które obsługiwałaby nasza firma były by dodane 2 ,3 blipy, dzięki którym każdy pracownik mógłby po prostu stanąć i rozpaczać prace na zasadzie działania np. Szkatulskiego przy okazji można by było dodać animacje zamiatania lub mopowania każdy z pracowników miałby obowiązek stosowania się do niej, ale to nie wszystko w naszej firmę byli by jeszcze kontrolerzy jakości, którzy odwiedzaliby firmy w odegraniu sprawdzenia firmy czy wszystko jest w porządku i czy praca została dobrze wykonana popytałaby personelu firmy oraz samego szefa taka kontrola odbywałaby się każdego dnia.

Dlaczego właśnie ta firma?
Można tutaj naprawdę wymienić mnóstwo powodów, ale postaram się krótko. Na pewno firma wniosła by dużo więcej realizmu do rozgrywki na naszej wyspie dodatkowe miejsce zatrudnień dla nowych osób czystość na naszej wyspie oraz w miejscach pracy faktury dla prywatnych przedsiębiorców, którzy mają bardzo duże firmy, a nie ponsza praktycznie żadnych opłat, więc na pewno dzięki świadczonym przez naszą firmę usługa, za które każda z nich musiałaby płacić nie wzbogacałyby się one w tak zawrotnym tępię. Na całym świecie działaj firmy sprzątające i świadczą usługi innym by poprawić nam komfort w naszych miejscach pracy oraz zamieszkania każdy z nas chce by wokół nas panował porządek i byśmy mogli czuć się dobrze w miejscu pracy na nasze usługi zawsze będzie zapotrzebowanie żaden sprzęt ani program nie zastąpi ludzkiego zaangażowania w prace oraz kontakt z nami.

CZEGO POTRZEBUJEMY? :
– Możliwość wystawiania faktur.
– Interior Firmy możemy dostarczy go sami jeśli to pomoże.

Podsumowanie:
Firma eClear zapewni nam podstawowy wymóg jakim jest porządek oraz czystość w tych trudnych czasach. Będzie idealnym przedsiębiorstwem, ponieważ nie ma takiej firmy w Los Santos. Nie wymaga praktycznie żadnych skomplikowanych skryptów wniesie coś nowego i bardzo rzeczywistego do naszej rozgrywki. Post edytowany przez Habibi
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Google

Renoma

  • Grupa:Whitelist
  • Tytuł:Nowy
  • Tematy:1
  • Posty:1
  • Kraj:
  • Odwiedziny profilu:47

Użytkownicy przeglądający profil tego użytkownika (1 os, w tym: zalogowani - 0, anonimowi - 0, goście - 1)

Aktualnie brak zalogowanych użytkowników.